• Indywidualne Biegi Przełajowe

• 24.09.2024
        • W piątek 20 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w indywidualnych biegach przełajowych, które odbyły się na Wymysłówku. Naszą szkołę reprezentowali zarówno uczniowie jak i uczennice; ósme miejsce zajął Szymon Worwąg, 9 Krystian Pawlik.

W kategorii dziewcząt 6 m.Kinga Liczberska, 7m.Renata Depta,10m Valeriia Lysenko!!!

Opiekunowie Arkadiusz Serafin, Katarzyna Łodyga, Karolina Woźniakowska.

Gratulujemy!

• Ogłoszenie!

• 20.09.2024
        • W obliczu dramatycznej sytuacji, jaka rozgrywa się na południu Polski, chcielibyśmy dołączyć do apelu o wsparcie dla osób, które ucierpiały w wyniku powodzi. Ze skutkami powodzi zmagają się, m.in. mieszkańcy Lewina Brzeskiego. Każda forma wsparcia jest teraz niezwykle cenna. Razem możemy pomóc tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji. Zbiórka w naszej szkole odbędzie się 23 - 24 września 2024 r. (poniedziałek - wtorek). Paczki/zabezpieczone rzeczy, np. łopaty prosimy zanieść do s. 06 (do godz. 15.00). Zebrane rzeczy zostaną przekazane przedstawicielce powodzian (absolwentce ZSE) i trafią bezpośrednio do Lewina Brzeskiego. Koordynator: M. Kotlińska

• Powiatowy Rajd Pieszy dla szkół ponadgimnazjalnych

• 16.09.2024
        • Po wakacyjnym odpoczynku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2024/2025 promując zdrowy i aktywny tryb życia. 12 września uczestniczyliśmy w wyjątkowym rajdzie pieszym dla szkół średnich z naszego powiatu. Uczniowie z klas: 2a,2b,3b,3d i 4c wraz z opiekunami p.Małgorzatą Skalik, p.Magdaleną Wróblewską i p.Piotrem Skórką dzielnie wędrowali po pięknych okolicach naszego regionu zaczynając od Starostwa Powiatowego w Radomsku przez lasy Leśnictwa Folwarki i Strzałków, aż do Punktu Edukacyjnego Podświerk. Łącznie uczestnicy pieszej wędrówki pokonali trasę liczącą około 14km.

Kilkunastokilometrowy rajd pieszy, wbrew pozorom potrafi zmęczyć nawet zaprawionych w boju. Ekipa strudzona, jak widać na załączonych zdjęciach , ale s z c z ę ś l i w a. Wszyscy mieliśmy kilkanaście kilometrów w butach, sporo wrażeń oraz wiedzy w plecakach na temat techniki nordic walking. Na mecie w CE Podświerk odpoczywaliśmy i posilaliśmy się, ale również dużo rozmawialiśmy na temat zachowań prozdrowotnych oraz profilaktyki uzależnień . Wszystkim dopisywały nie tylko apetyty, ale i humor. To był naprawdę dobrze spędzony dzień w terenie . Kto był, ten wie, a kto nie był, niech rusza w teren następnym razem.