• Mobilny Ekonomik EU

• Nasza szkoła realizuje kolejny projekt Erasmus+

• Jesteśmy jedyną szkoła w powiecie radomszczańskim , która posiada akredytację Erasmus+ i planuje kolejne działania projektowe. Akredytacja to zapewnione finansowanie naszych działań do 2027 roku.

W roku szkolnym 2024/2025 realizujemy nowy projekt „Mobilność poszerza horyzonty zawodowe” na realizację którego otrzymaliśmy kwotę 65 847,00 euro

Dzięki tym środkom 25 uczniów naszej szkoły odbędzie dwa dwutygodniowe staże zawodowe w Portugalii i Hiszpanii wiosną 2025.

Aktualnie trwa rekrutacja do projektu, a po jej zakończeniu rozpoczną się przygotowania do wyjazdów na staże zagraniczne.

Wszystkie te działania są możliwe do zrealizowania dzięki finansowaniu ze środków Unii Europejskiej.

• Projekty mobilnościowe realizujemy już od 2011 roku, zobaczcie jak to wygląda
            w liczbach:

- 10 zrealizowanych projektów

- 959 493 euro dofinansowania

- 403 uczniów z doświadczeniem zdobytym na zagranicznych rynkach pracy

we Francji, Niemczech, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Grecji, Cyprze

- organizacja: 24 wyjazdów na staże

Po więcej informacji, zdjęć i filmów zapraszamy na fanpage projektu na Facebook

mobilnyekonomik.eu

• Nasze staże